Büyüler

Alışma Büyüsü

Yeni bir ev, yeni bir ülke ya da yeni bir şehre gidecek olan kişiler, eğer ilk defa evlerinden çıkıyorlar ise, muhtemel alışma sorunlarını yaşarlar. Özellikle de genç kızlarda görülen bu sıkıntı, aynı zamanda askere giden genç erkeklerde de hissedilir. Bu sıkıntının önüne geçmek için ise yıllardır yapılan ve çeşitli metalarla desteklenen alışma büyüsü uygulanır. Alışma büyüsünün amacı kişinin yabancılık çekmeden bulunduğu ortama adapte olmasıdır. Bu şekilde de söz konusu büyü amacına ulaşır. Çünkü gençler ya da yaşlılar nereye giderlerse gitsinler bu büyünün etkisi ile kendilerini her daim iyi hissedecekler ve aynı sıkıntıları yaşamayacaklardır.

Öte yandan yine bu büyü ile birlikte kişilerin yeni ortamlarında iyi arkadaşlıklar kurmaları ve işlerinin rast gitmesi de sağlanır. Öylesine iyi niyetli ve etkili bir büyüdür ki alışma büyüsü pek çok medyum tarafından büyük bir istek ve adaptasyon ile uygulanır. Alışması istenen kişinin saç teli ile bir eşyası ve farklı bazı malzemeler medyuma yetecektir. Ardından ise büyüye geçilecektir.

Köylerde, kentlerde, kısacası akla gelen her alanda bu büyü etkili şekilde icra edilir. Dileyen herkes alışma büyüsünü deneyebilir ve bu büyünün etkisini görebilir. Artık uzaklara giden çocukların, anne ya da babaların bulundukları yerde rahat etmeleri hemen sağlanacak ve kimsenin kimsede aklı kalmayacak şekilde hayatlar mutlu ve mesut sürdürülecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba