Aşk Bağlama Hamaylı

İkili ilişkilerin formlarının zamanla değişmesi, kişinin karşı cinsten beklentileri, çözüm bulmayan duygular ve günümüzün anlayışındaki beklentiler öteden beri süregelen Âşık Etme Büyüsü ’nü tercih edilir hale getirmiştir. Kişi, büyüyü yaptırarak karşı cinse karşı daha cazip, güzel hatta seksi gözükmekte ya da kalben o kişi için sevgisi ve güveni artmaktadır. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin her iş gibi, yapılacak olan büyünün etkisine inanması ve yürekten istemesi gerekmektedir.

Âşık Etme Büyüsü, evli, nişanlı, sözlü veya sevgili olan kişiler tarafından tercih edilmekte; etkileri kişilerin davranışlarına yansımaktadır. Bilen bir kişi tarafından yapılması çok önemlidir. Yanlış bir uygulama istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Büyünün etkisi ancak bu şekilde gözlemlenebilir. Bununla beraber büyünün kişinin aurasını değiştirme ve nasıl hissettiğine etki etme özellikleri mevcuttur. Bunların arasında bazı duaların düzenli olarak okunması ile gerçekleşen çeşitleri de vardır. Büyü bilindiği üzere ayın şekil zamanına göre yapılır. İyi murada sahip bir büyü ay yarım hale gelmeden yapılırken; kötü denecek nitelikte bir büyü yarım hali geçtikten sonra yapılır. Büyücüler bunu çok net bir şekilde uygularlar. Zaten büyünün geçerli olmasını sağlayan bu ayrıntılardır.

Âşık Etme Büyüsü, uygulanırken boş bir kâğıda insan sureti yapılır. Resmin başına kişinin anne babasının isimleri yazılır. Yüzüne, göğsüne, sağ ve sol eline sadece işlemi yapanların bildiği birtakım dualar okunur.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*