Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü, insanların birbirlerinden soğuduklarında ya da daha önce hiç bağlanmamış olmaları durumunda yapılan bir tür büyü çeşididir. Bu büyü genelde pek gözlemlenmemiş olsa da çok tehlikeli bir hal alabilir. Ayırma büyüsü ya da bu tip birlikteliği bozmak için yapılan büyülere tepki olarak yapılan bağlama büyüsü, yanlış yapıldığında çok riskli bir durum yaşanması da söz konusudur. Bağlama büyüsü, aşk büyüsünden daha tehlikelidir. Aşk büyüsünde her ne kadar insanlar birbirlerine aşk olarak ifade ettikleri o duyguyu yaşasalar da, bağlama büyüsünde insanlar birbirlerine âşık olamayabilirler. Bu nedenle gelip geçici bir heves olduğu düşünülen birliktelikler ya da ayrılıklar sonucunda yapılan bağlama büyüsü, uzun soluklu problemlerin başlangıcı olabilir.

Bazı büyülerde bir takım faktörler önemlidir. Örneğin yapılacak olan büyüde kişiye temas edilmesi gerekebilir. Ya da bir şey yedirilmeli, bunların yanı sıra fiziki birtakım olaylar gerekebilir. Bağlama büyüsünde böyle bir durum söz konusu değildir. Kişinin uzaklığı, nerede olduğu ve benzeri faktörler genelde dikkate alınmamaktadır. Tabi bu durum değişkenlik gösterebilir. Örneğin kişiye daha önce bir aşk büyüsü, kara büyü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, tavşan büyüsü ve en önemlisi de kara büyü gibi büyüler yapılmadığı sürece pek riskli olduğu söylenemez. Bu tip durumlarda büyüyü yapmanıza yardımcı olan kişi de bir ikilem yaşayabilir.

Büyü yaparken kişilerin bilgileri ve daha önce yaşanmışlıkları gerekmektedir. Daha önce büyü yaptıranlar dikkate alınacak olursa, sorulara doğru cevap verememek yüzünden olumsuz yönde çok büyük sorunlar meydana gelmiştir. Bu büyü herkeste işe yaramayabilir. Bunun nedeni yapılacak büyüye inanç ve bir takım nedenlerden dolayı meydana gelir. Büyü yapılma esnasında kendinize dürüst olmanız büyünün en etkili özelliklerinden bir tanesidir. Örneğin büyü yapılırken gündeme gelecek bir takım sorular olacaktır. Bu sorular, daha önce el temasında ya da ileri temaslarda bulundunuz mu? Şeklinde gelebilir. Büyünün yapıldığı esnada bu soruları en ince ayrıntısına kadar, hiç kuşku kalmayacak şekilde düşünmeniz gerekmektedir. Sorular karşısında akıcı ve net cevaplar olmazsa, büyü tersine dönebilir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*