Eşimin Bana Bağlanması için Büyü

Başlıktanda anlaşıldığı üzere bağlılık için yapılan etkili çalışmalar arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz kişinin size bağlanması yönünde yapılır. Kişiye özel olarak hazırlanır ve yapımı için bir takım malzemeler kullanılır.

Bu konuda muzdarip olan bir çok insan bu sorunlarını gidermek için medyum veya hocaya başvurmaktadır. Çoğu zaman istenen ilgi alaka görülemez ve bu kimse isteklerinin olması için kendine bağlama büyüsüne başvurur.

 

Bu işlem yapımında kişilerin bilgileri ya da doğum bilgileri esas alınmakta. Büyü uygulamaları dışında yapılan etkili rahmani uygulamalara da yer verilir. Sadece kendine bağlama konusu değil, aşık etme veya ayrılan kişilerin bu durumdan kurtarma yada kısmet bağlılığının çözümü gibi bir çok konuyu bünyesinde barındırır. Bu uygulamada işlemi hazırlayan kişide çok önemlidir. Özverili ve itinalı şekilde yapılan çalışmalar çoğunlukla istenen sonucu verir ve başarı oranları oldukça yüksek derecelerde olur.

 

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

1 yorum

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*