Etkili Muhabbet Büyüsü Yapılışı

Sevdiğin kişinin sana muhabbetle yaklaşması sevmesi bağlı kalması amacıyla yapılan türden işlemlerdir. Kişiye özel olarak yapılan çok tesirli çalışmalara da yer verilir.

Bunların dışında çok sayıda dua bulabilirsiniz. Muhabbetini kazanarak kendine çekmek bağlamak istediğin erkek ya da kadının bir resmi üzerine yazılarak sonrasında okunacak esmalar bulunur. Aşk, sevgi ve muhabbet konularında etkin bir başarı sağlamış çok kuvvetli telkinler verilerek yapılan işlemler vardır.

Gerek medyum ve hocalardan destek alınarak gerekse kendiniz yapabileceğiniz çok çeşitli uygulamalara yer vereceğiz.

Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme sehirli kalbi (falan oğlu falan) kema sehhertel bahri li musa aleyhisselam ve sehhertemari li İbrahim aleyhisselam ve sehhertel cini vel insi li Süleyman aleyhisselam ve sehhertenemse vel kamere vel burake vessekaleyni li Muhammed aleyhisselam vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

2 yorum

  1. Selamün aleyküm hocam. Eşimi çok seviyorum ama aramıza ailesi girdi ve boşandık eşimin gözü beni görmüyor görse istese bile ailesin den çekinip gelemiyor bana Allah rızası için yardım edin. Oğlumuz var yanlız kaldım çok mutsuzum bana ne yapacağımı söylermisiniz hangi dua nasıl kaç kere yapılışı. Allah rızası için yardım edin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*