Dilek Ve Hacet için Duaları

İmtihana Girerken Okunacak Duamız

sınavları olan okuyucularımızıda unutmuyoruz ve onlar için tesiri azim  imtihana girerken okunacak dua konumuzu paylaşıyoruz efendim şimdi!!

sınav başlamadan öncesinde isterseniz 3 isterseniz 7 kere şu duayı okuyabilirsiniz

##########

Rabbi edhılni müdhale sıdkın ve ahricnî muhrace sıdkın vec’al li min ledünke sultânen nasıyra

#########

ezberlemkte fayda var herzaman ihtiyaç duyulacak dualardan birisidir (askbaglamabuyusu.com)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  2. Merhabalar Arkadaşlar benimde kaynanamla sorunlarım vardı sürekli eşimi dolduruyor ve bizim boşanmamız için icin kirk yalan soyluyo ve esimde ona inaniyordu. Başarılı olamayınca artık iftira atma evresi başladı iki kızımız var en sonunda kızlarımız hakkında konuşmaya başladı burak hocamım dil baglama vefki sayesinde şuanda çok şükür duruldu ve suan sorunsuz ilerliyoruz. Şuanda da harmura aşk celbini araştırmaya başladım eşimin bana bağlanması ve yeniden aşık olması için çabalıyacağım herkese selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba