Büyüler

Kara Bela ve Kötülük Büyüsü

Birbirlerinin hayatlarına etki etmeyi seven insanlar, tarih boyunca çok farklı yöntemler ve metotlar ile bu isteklerine ulaşmışlardır. Özellikle doğaüstü güçlerin etkinliğini kullanmak isteyenler tarafından tercih edilen bir takım işlemler arasında büyüler de yer almaktadır. Büyülerin yapılış amacı doğrudan kişileri etki altında bırakarak amaca yönelik yönlendirmelerde bulunmaktır. Kişi kendisini farklı ve değişik hal ve hareketler içinde dahi bulabilir. Bu açıdan bakıldığında pek çok büyü çeşidinin olduğu fark edilir. Söz konusu büyü çeşitleri arasında kuşkusuz ki hem iyi hem de kötü amaçlı büyüler bulunabilir. Kara büyü ise en korkunç büyüler arasında gelir.

Pek çok kişinin adından bile ürperdiği bu büyü ile kişiler etki altına alınabilmektedir. Medyumun konu hakkındaki deneyimi büyüye farklı yönler de verirken, bir yandan da istenilen sonuç için kısa zamanda bazı noktalar ortaya çıkabilir. Kara büyü sayesinde kişilerin kısmetleri bağlanır ve çok daha kötü sonuçların ortaya çıkması noktasında aşama kaydedilir. Medyumun kullanacağı materyallerin yanı sıra büyü sırasında edeceği dualar ve okuyacağı çeşitli sözler de önem taşır.

En nihayetinde en tehlikeli ve sert büyülerden olan kara büyü icra edilir. Kişiler için son derece sıkıntılı sonuçlar doğuracak olan bu büyü ile siz de sevmediğiniz insanlar için girişimde bulunabilirsiniz. Kara büyü yaptırılmadan önce ise kesinlikle tam olarak emin olunmalı ve geri dönüşü olmayan bir yola girileceği bilinmelidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

  2. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba