Dilek Ve Hacet için Duaları

Kekemelik İçin Dua konusu

kekemeliğe çare olacak tesiri azim yöntemlerden olan  kekemelik için dua konumuzu yayınlıyoruz !!!  kekeme olan kişiye bir hafta boyunca besmele ile başlayarak yirmibir kez Taha suresi yirmiyedinci ayeti okunup ağzına üfürülmedir,bu ayeti kerimenin okunuşu ise şöyledir

##########

Bismillâhirrahmânirrahim. Vehlul ukdeten min lisâni

#########

kekemelik için yazdığımız bu yöntemin şifa olmasını dileyerek bir sonraki faydalı dua konumuzla devam edeceğiz kısmet olursa arkadaşlar (askbaglamabuyusu.com)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bayan arkadaşımda bende bekar bi şekilde 6 veya 7 senedir birliktelik yaşadık sudan sebeple benle görüşmeyeceğini söyledi. Bir zaman sonra da istediğini beni çok sevdiğini bizim birbirimizden kopamıyacagımızı söyledi… Aradan geçen zamanla bana hislerim bitti dedi ve gene gitti yalnız seni çok seviyorum diye söyledi bana bende onu çok seviyordum ve kopamıyor uykularım kaçıyor du uyuyamıyor yemek yiyemiyor bitik bi şekilde geziniyordum arkadaşlarım Burak hoca ile tanıştırdılar beni sağ olsun geri dönmesi için iki adet celbin olduğunu söyledi 2. Si en etkili olanı dedi ve onu uyguladık geri geldi şuan yeniden başladık ama içimde o kadar büyük bi korku varki geri gidecek diye çok korkuyorum umarım birdaha tekrar etmez. Ama ben genede işimi garantiye almak için bu dualar bittikten sonra bağlanma vekfi var geri gelmesi için iki vekfin 1. Olanı başka çarem yok çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba