Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma ve Bereket Büyüsü

İnsanoğlunun hayatı farklılıklarla, çeşitlerle, duygu tipleri ve diğer durumlar ile daha da zenginleşen ve güzelleşen bir bütünlüktür. Söz konusu hayatın şekillenmesi ve etkilenmesi ise bir takım yöntemler ile mümkün olur. Örneğin sevginin artırılması için sevgi büyüsü, aşkın ortaya çıkması için aşk büyüsü, cinsel sorunların çözülmesi için cinsellik büyüsü gibi büyü türleri uygulanabilir. Alanında uzman ve deneyimli medyumlar anında sorunları çözebilirler ve bu noktada üzerlerine düşen görevleri yapabilirler. Pek çok kişinin büyülere başvurmasının temelinde de bu vardır. Gerek başarıyı, gerek kazancı artırmak için yaptırılan bereket büyüsü ise en önemli ve en etkili büyülerden biri olarak ortaya çıkar. Pek çok kişi söz konusu büyünün uygulanmasından memnun olur. O nedenle de kişilerin büyü tercihleri görülebilir.

Medyumlar bir takım metalarla, hedef kişilere ait eşyalarla bereket büyüsü yapabilirler. Söz konusu büyülerin gerçekleştirilmesinde elbette ki bazı dualar okunur, çeşitli niyet sözleri sarf edilir. Bu doğrultuda seçilen büyü türüne özel olarak ek eylemler de yapılabilir. Bereket büyüsünde ana amaç yapılan işlerin bereketinin artırılması, kişilerin bu konuda daha iyi ve güzel hissetmeleri gibi durumlardır. Bu nedenle iyi niyetli büyüler arasında gösterildiği için söz konusu büyüye olan yaklaşım da pozitiftir. Dileyen herkes bu anlamda bereketi artırmak için bereket büyüsü yaptırabilir ve sevdiklerinin ya da kendinin hayatına olumlu dokunuşlarda bulunur.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba