Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

16 cm çapında kırmızı kalemle bir daire çizin. ve ortasına 213 vav harfini mavi kalemle yazın ortada 2 cm lik bi boşluk kalacak şekilde. o kısmada istenen insanın anne ismiyle birlikte üst kısma (falan binti falan veya falan ibni falan) isteyenide anne ismiyle alt kısma yazın isimleri kırmızı kalemle orta kısmına yazın…. sonra bir mum alarak tam ortada yakalım. ve iki resim sevdiğimiz insanla kendi resmimizi baş aşağı bakacak şekilde mumu ortaya alarak karşı karşıya koyalım.

ve en önemli nokta niyetimiz…

bu mum nasıl yanıyorsa falan dan doğma filan da benim içöin öyle yansın acele arasın acele gelsin diye niyet. ne kadar içten yaparsanız bi okadar hızlı gelişir. mum üç gün yatsı ezanından sonra yakılır….
Allah’ın izniyle istediğiniz en kısa zamanda olur.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var ask@askbaglamabuyusu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba