Sevgi Büyüsü

Nişanlım Tarafından Sevilmek İçin Büyü Yapma

Latifeyi Esma-i Hüsna’dan şu isimler meydana getirmekte olup, mülk ve melekut alemi ile kadere ait bulunan sırların manasını içinde bulunduran, gerek alemi ulviden, gerekse alemi süfliden gelebilecek her türlü bela ve kazlara karşı, her türlü siper olan isimlerdir. Bir kimse, bile bile haram yemediği halde isimlerin zikrine devam ederse, bizzat zikreden kimse, kendi şahsında çok büyük manevi gelişmeleri tesbit eder. Cenab-ı Hakk’ın bir kısım sırlarına erişinin idrakı içinde bulunur. Fakat ulaşılan bu dereceleri, kendi gayretinden değil, doğrudan doğruya Cenab-ı Hakk’ın lütfundan bilmek şarttır. Böyle yapan kimseye bütün varlık hayranlık ve teslimiyet gösterir. Hiçbir kimse, bu kimseden ilgisini kesemez. Bir kimse herhangi bir zalimin zulmünden çekiniyorsa, bu latifeye dahil isimlerle zulmün giderilmesi için Allahü Teala’ya dua ve niyazda bulunursa, en kısa zamanda Cenab-ı Hakk, o kimsenin zulmüne nihayet verir ve mazlum olan kimse korktuğu zulümden kurtulur. Bunların dışında bir kimseden sevgi görmek için okumalar sık sık yapılırsa murad hasıl olur. Bu latifenin temsil ettiği isimler şunlardır:
El-Muhyî, el-Mümît, el-Kâbıd, el-Bâis, el-Vâris, eş-Şâfi, el-Berrü, el-Evvel, el-Âhır, ez-Zâhir, el-Bâtın, el-Kuddûs, lem yelid velem yûled ve lem yekün lehû küfüven ehad.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben İyiki sizi bulmuşum hocam iyi ki de tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi veli geri geldi hocam allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum allah bin kere razı olsun burak hocamın celbleri çok etkiliarkadaşlar ve kısa zamanda etki ediyor benim oldu deneyin pişman olmayacaksınız unutmayın işlem adı harmura aşk celbidir

  2. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba