Dilek Ve Hacet için Duaları

Niyet Bakma Usulü konusu

dileği olan herkezin faydalanabileceği tesiri azim yötemlerden birisi olan niyet bakma usulü nedir nasıl yapılır konumuzu yayınlacağız şimdi sayın okurlar !!!

tarifi şöyledir;

##########

bir kağıt alıcak 3 ihlas 1 Fatiha okuyup bunu ehlibeytin ruhuna hediye edicek ve kalemi eline alıp “ yarabbi şu işim nasıl olucaksa bana bildir “ deyip üç satır sayısız olarak nokta konulucak.

örnek verecek olursak eğer::
……………………….
………………
…………..

yukarıda yazdığımız bu örnekde gösterildigi gibi sağdan başlayarak 1. 2. ve 3. sıralar daha az olmak üzere noktalandıktan sonra soldan sağa dogru 8 nokta sayıp ayırıcak ( 8’er 8’er ) en sonunda kaç nokta kalırsa o sayılı yazıyı okuyacak.Diyelimki 5 nokta kaldı..5 numaraya bakılıcak.oldukça basit..

:1 – o niyet sahibinin yıldızı zühredir. Murat ve maksadı şüphesiz hasıl olucak.
:2- talihi merihtir. Bunda hayır yoktur. Bu işi yapmasın zarar gözüküyor.
:3- yıldızı arz dır( dünyadır) bu talih sonunda işi iyi olucaktır. Evvela cok zahmet cekicektir.
:4- zühale mensuptur. Hem iyi hem fenadır. Bu işte sabır göstermesi gereklidir.
:5- müşteri yıldızı ahkamına tabidir.saadet görünüyor yolu, işi açıktır sıkıntı ve kederden kurtulacak bir çok nimetlere kavuşucak.
:6- kamerdir yani (A) dır. Cenabı hak ona yardım edicek işlerin düzelecek ve güzelleşecek.
:7- Utarit yıldızına ait olan bu talih sana müjde diyor. Allahtan ne dilersen bulacaksın. Hayırlıdır.
:8- bu işi sakın yapma şer gözüküyor. Bu işi yaparsan iyi gelmiyecek

###########

işte bu şekilde sizde niyet bakabilirsiniz..askbaglamabuyusu.com

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

  2. ve bana dusman gibi davraniyor du yani anlayamadım kimileri diyorki baska bir kadin bulmush belki ama beni cok severdi oyle bish yapmaz derdim cocuk gibi davranioyrdu bensiz duramuyordu ben tanış olmuşum burax hoca ile ama smdi bam baska bir adam sanki haline geri döner çok rahat olduk ikimizde sagol ederim . sevenleri kavuşturanda sevabı büyüktür iyi künler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba