Muhabbet Büyüsü

Rahatlık ve Feraha Erme Büyüsü

Kişiler kendi hayatları ve sevdiklerinin hayatları düşünüldüğü zaman son derece dikkatli bireylere dönüşürler. Bunun olması da gayet doğaldır, çünkü her insan güzel, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve uzun bir ömür geçirmek ister. Özellikle de sevilen insanların rahat bir yaşam sahibi olması her anlamda önem taşır. Bu noktada insanoğlu zaman zaman daha mutlu ve daha rahat olmak için bazı yollara başvurur. İşte bu yollar arasında da büyü çeşitlerinden faydalanmak gelir. Çünkü büyüler doğrudan insan hayatına etkide bulundukları için bu yöntemler fazlası ile geçerlidirler. Özellikle iyi niyetli büyüler arasında gösterilen mutluluk büyüsü, aşk büyüsü, sevda büyüsü, evlilik büyüsü gibi uygulamalar kendilerini farklı şekillerde yansıtırlarken, her bir büyünün etkisi ise doğrudan hayatın içinde yer edinir.

Pek çok kişi çok uzun yıllar boyunca medyumların güçlü büyü uygulamalarından yararlanmışlardır. Bu bağlamda insanlar hayatlarını daha rahat ve daha güzel sürdürebilmeleri açısından zaman zaman yine aynı tekniklere başvurmuşlardır. Medyumlar hedef kişilerin özel bir eşyaları ya da saç telleri yardımı ile büyü senkronizasyonunu kurabilmektedirler. Dualar ve niyet sözleri ile sürdürülen tüm bu büyüler sonucunda ise istenen etki elde edilmiş olur ve kişi kendini son derece rahatlamış hisseder. Bu ve benzer noktalarda söz konusu rahatlığın başarılara da etki ettiği görülür. İnsanların kazandıkları her türlü başarı ve kararlılık örneğinde rahatlık vardır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bende kocamdan hiç sebepsiz yere hergün dayak yiyordum sürekli beni tartaklıyor, kızıyor, vuruyor eziyet ediyordu. 4.5 sene bu eziyetlerine katlandım . çocuklarımızın önünde bana işkence seviyesinde eziyetler etmeye başladı ayrılmaya kara verdim babamın evine kaçtım polise sıgındım. Aradan zaman gectıkten sonra babamı kandırarak benı geri aldı ve gene uslanmadı polise yaptıgım ılk sikayetten sonra ıkıcı şikayetıimde bulundum 6 ay uzaklaştırma verdi hakim ama bu sırada her zaman arayıp baska numaralardan beni taciz ediyordu hayatımı zindan etti bana kurutlamamıştım bi türlü sağ olsun bu hocanın soğutma duası işe yaradı mahkememizin gunu nu bekliyorum genede temkinliyim. İnş. Tamamen bitecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba