Sevdiğin kızı kendine bağlamak için büyü

Bir erkek sevip de yüz bulamadığı kızı kendine çekmek için ilkin «yolunu bağlar». Kızın sık sık geçtiği yolun ortasına, yolu kaplayacak büyüklükte, bir üçgen çizilir. Üçgenin, dıştan, üç köşesine, ;kızın; ortasına, erkeğin adı yazılır. Erkeğin adından kızın adının yazıldığı köşelere doğru birer çizgi çekilir. Çizgilerin ortasına birer nokta konur. Noktaların sağlarına birer «mim», sollarına da «nun» yazılır. Dıştan üç kıyıya birer «vav» konup daire içine alınır.

Cuma gecesi yatsıdan sonra, ayışığmda, çizilen bu üçgenin üzerir.e yirmi sekiz «kul euzubi rabbin-nas» söylenip üflenir. Büyünün niçin yapıldığı söylenerek viya Allah denir (yedi kez) göğe üflenir. Sonra erkeğin adı pek belli olmasm diye yavaşça tozlanır. Yolun üzerine bir çivi, ya da bir değnekle yapılan bu üçgenin üzerinden kızın en az üç kez geçmesi gerekir. Başkalarının geçerek üçgeni bozmaları pek önemli değildir. Ancak kızın büyü yapıldıktan sonra ilk günü bir kez geçmesi gereği vardır. Yağmur yağar da üçgen (bozulursa yeniden çizilmesi gerekir. Bu nedenle güneşli günler seçilir.

erkegi-kendine-baglama-buyusu

Büyüyü cinci yapar, yaptıran işe karışmaz. Büyünün yapılmasını üçüncü kişi duyarsa etkisi kalmaz. Yolda çizilen üçgeni biri görür, kızın adını okuyabilirse büyünün etkisi daha büyük olurmuş. Bu büyü yapılıp gereği yerine getirildikten sonra üç gün içinde kız kendisini seven erkeğe kaçmayı düşünürmüş.

 

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*