Şirin Görünme ve Cazibe için Vefk

Vefkler problemleri gidermek için yapılabilen özel tılsımlı çalışmalardır. Havas ilminde yer alır ve rahmani uygulamalar arasında sınıflandırılır. Kişiye özel tılsım ve vefkler için usta bir medyum hocanın size destek vermesi lazım gelir. İşinde uzmanlaşmış ve alanı dışına bakmayan kimseler bu işte doğru kişilerdir.

İnsan olarak kızı erkeği fark etmez güzel ve hoş görünmek insanları etkilemek ve ikna kabiliyetimizin yüksek olması gibi bir çok isteklerimiz olur. Ancak bazı durumlarda bu isteklerimizi istediğimiz gibi yapamayız veya durum tersine olur. Sonrasında bir karamsarlık içinde buluruz kendimizi ve olumsuzlukları üzerimize çekmeye başlarız. Ancak bu durumun çözümü için güzellik ve cazibe konularını ele alan vefk işlemleri de vardır.

Kimi insanlar şirinlik muskası derken kimi de güzellik duaları ismini verir. Bu rahmani çalışmalar arasında bulunaan vefk uygulamalarının etkileri yüksek derecede olmaktadır. Sizinde bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise benimle iletişime geçebilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz.

 

 

 

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

5 yorum

  1. merhaba bende burak beyle çalışmaya karar verdim havas duaları yaptığını duydum arkadaşım selin var ben muğladan yazıyorum bu arada o bile yaptırmış eksik kalamazdım 🙂 çok iyi birisi cidden mustafa burak hocam

  2. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  3. merhabalar arkadaşlar benimde bir süredir iç sıkıntılarım çok yüksekti evden dışarı çıkamıyordum yaptığım hiçbir iş rast gitmiyor ne yapsam kesin arkasından tekrar gidiyordum evde çocukların yüzüne bile bakasım yoktu işten de kovulmuştum bi uğursuzlupun olduğunu anladım arkadaşım tavsiyesi üzerin e bu hocayla tanıştım bana kısmet açma vekfi verdi uyguladık birlikte ve toparlanmaya başladım önceden böyle şeylere inanmazdım kader kısmet derdim ama değilmiş gerçekten de bu dualar etkili kimse bu adamı büyücü falan sanmasın bu adam bildiğin alim bence çok sağ ol hocam saygılarımı sunuyorum herkeze iyi günler.

  4. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*