Şirin Görünme ve Cazibe için Vefk

Vefkler problemleri gidermek için yapılabilen özel tılsımlı çalışmalardır. Havas ilminde yer alır ve rahmani uygulamalar arasında sınıflandırılır. Kişiye özel tılsım ve vefkler için usta bir medyum hocanın size destek vermesi lazım gelir. İşinde uzmanlaşmış ve alanı dışına bakmayan kimseler bu işte doğru kişilerdir.

İnsan olarak kızı erkeği fark etmez güzel ve hoş görünmek insanları etkilemek ve ikna kabiliyetimizin yüksek olması gibi bir çok isteklerimiz olur. Ancak bazı durumlarda bu isteklerimizi istediğimiz gibi yapamayız veya durum tersine olur. Sonrasında bir karamsarlık içinde buluruz kendimizi ve olumsuzlukları üzerimize çekmeye başlarız. Ancak bu durumun çözümü için güzellik ve cazibe konularını ele alan vefk işlemleri de vardır.

Kimi insanlar şirinlik muskası derken kimi de güzellik duaları ismini verir. Bu rahmani çalışmalar arasında bulunaan vefk uygulamalarının etkileri yüksek derecede olmaktadır. Sizinde bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise benimle iletişime geçebilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz.

 

 

 

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

2 yorum

  1. merhaba bende burak beyle çalışmaya karar verdim havas duaları yaptığını duydum arkadaşım selin var ben muğladan yazıyorum bu arada o bile yaptırmış eksik kalamazdım 🙂 çok iyi birisi cidden mustafa burak hocam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*