Soğutma Duası açıklamasıdır

Merhaba sevgili okurlarımız , bağlama büyüsü konusunda sitemizdeki konulara ilk olarak bununla başlamak istiyorum çünkü biliyorumki çok fazla soracaksınız bunu ve bilgi isteyeceksiniz soğutma duası (büyüsü değildir dikkat edelim duadır sadece) nasıl ve kaç kere okunmalı kimin için okunabilir açıklamalarda bulunmak istiyorum,diyelimki görmek istemediğiniz yanınızdan çevrenizden uzaklaştırmak istedeğiniz bir ademoğlu var ve bu kişiden dua yöntemi ile nasıl kurtulabilirim diyorsunuz.o halde yapmanız gereken şudur..

eğer anne ismini biliyorsak örneğin gülşah oğlu gökhan bilmiyorsakta herzan Havva oğlu yada kızı benden ebediyen soğuyup uzaklaşsın ve bir daha yanıma yanaşmasın (örnektir) şeklinde niyet edip bir okuyuşta toplam (1378) bin üçyüz yetmiş sekiz kere **kale haza firaku beyni ve beynek ** dersiniz.

önemli olan niyettir ve okuma esnasında bölmeyin ve kimseyle konuşmayın ayrıca ek olarak sadece kendiniz için okuyun,başkası için okusam olurmu diyenlerle şimdiden hayır diyorum.askbaglamabuyusu.com okurlarımıza faydalı olmasını dileyerek konulara devam ediyorum.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

3 yorum

  1. ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

  2. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*